גיבוי ענן לעסקים

גיבוי טרהסייף בענן לעסקים

 

תמיכה טכנית 24/7

התמיכה הטכנית בטרהסייף היא 24/7 ונעשית על ידי מומחי גיבוי המסוגלים להשתלט מרחוק ולחזור לפעילות תוך מניעת נזק לעסק, הנכס היקר ביותר הוא המידע העסקי והאישי.

 

למה טרהסייף?

צוות הטכנאים של טרהסייף משתמש בתוכנה ייעודית הפועלת באופן אוטומטי וללא תלות בגורם אנושי על בסיס יומי. כל יום הלקוח מקבל מייל שהגיבוי היה תקין ובמקרה של כשל ישנה התראה על ידי המערכת, צוות הטכנאים מטפל בבעיה באופן מידי. לטרהסייף יש 11 שנה של ניסיון בתחום ומאפשרת לך להיות שקט בכל נושא הגיבויים.

 

גיבוי מאובטח ומוצפן

הגיבוי של טרהסייף הינו מהמאובטחים ביותר. כל המידע המגובה מוצפן באלגוריתם חזק וללקוחות האופציה לשמור את מפתח ההצפנה אצלהם בלבד כאשר לטרהסייף לא תהיה גישה אליו. טרהסייף עומדת בתקן ISO 9001, תקן אבטחת איכות ועמידה בנהלים מחמירים. דבר המאפשר עמידה ברוב תקני אבטחת מידע. בכל שינוי קונפיגורציה ו/או שחזור מידע נשלח מייל אוטומטי לכל המכותבים כחלק ממערך בקרת הגיבוי.

 

יתרונות

גיבוי נעשה בלי להפריע לפעילות השוטפת של העסק
חבילת גיבוי אישית המותאמת לצרכי הארגון
אין צורך בהעסקת איש מחשוב
חסכון בעלוית ניהול ותחזוקה
התקנה ותחילת עבודה מהירה

 

שחזור מידע

באפשרותנו לשחזר גירסאות מגובות של קבצים שאבדו, נפגמו או נמחקו בטעות. השחזור מבוצע דרך מומחי הגיבוי, בנוסף טרהסייף מטפלת בהרבה מקרים של וירוס הכופר ומצילה מידע יקר ומאפשרת לעסק לחזור לשגרה במהרה.

 

תמיכה בגיבוי כל סוגי השרתים

בין אם זה השרת המשרדי או תחנת העבודה של הנהלת החשבונות, אנו בטרהסייף יודעים כיצד לגבות. אנו תומכים בגיבוי כל סוגי השרתים הנפוצים כולל שרתים וירטואליים מכל הסוגים. צור עימנו קשר ומומחי הגיבוי שלנו ימצאו לך את הפתרון הטוב ביותר.


 

טרהסייף

גיבוי בענן

פתרון הגיבוי לענן של טרהסייף – הפתרון הטוב ביותר עבורכם!

גישה לענן ישירות מהסמארטפון

שחזור מרוחק

בעזרת הכלים שטרהסייף מעניקה לכם תוכלו לשחזר את הקבצים ישירות משרת הגיבוי במקרי חירום

גישה לענן ישירות מהסמארטפון

גישה מהסמארטפון

תמיכה מלאה בסמארטפונים – גישה מלאה למידע שלכם ישירות מהסמארטפון!

תמיכה טכנית מקצועית לעסקים

תמיכה טכנית

תמיכה טכנית מקצועית על ידי הטכנאים המקצוענים של טרהסייף