גיבוי טרהסייף מנוהל


גיבוי טרהסייף מנוהל

תמיכה טכנית 24/7

התמיכה הטכנית בטרהסייף היא 24/7 ונעשית על ידי מומחי גיבוי המסוגלים להשתלט מרחוק ולחזור לפעילות תוך מניעת נזק לעסק, הנכס היקר ביותר הוא המידע העסקי והאישי.

למה טרהסייף?

צוות הטכנאים של טרהסייף משתמש בתוכנה ייעודית הפועלת באופן אוטומטי וללא תלות בגורם אנושי על בסיס יומי. כל יום הלקוח מקבל מייל שהגיבוי היה תקין ובמקרה של כשל ישנה התראה על ידי המערכת, צוות הטכנאים מטפל בבעיה באופן מידי. לטרהסייף יש 11 שנה של ניסיון בתחום ומאפשרת לך להיות שקט בכל נושא הגיבויים.

גיבוי מאובטח ומוצפן

הגיבוי של טרהסייף הינו מהמאובטחים ביותר. כל המידע המגובה מוצפן באלגוריתם חזק וללקוחות האופציה לשמור את מפתח ההצפנה אצלהם בלבד כאשר לטרהסייף לא תהיה גישה אליו. טרהסייף עומדת בתקן ISO 9001, תקן אבטחת איכות ועמידה בנהלים מחמירים. דבר המאפשר עמידה ברוב תקני אבטחת מידע. בכל שינוי קונפיגורציה ו/או שחזור מידע נשלח מייל אוטומטי לכל המכותבים כחלק ממערך בקרת הגיבוי.

יתרונות

גיבוי נעשה בלי להפריע לפעילות השוטפת של העסק
חבילת גיבוי אישית המותאמת לצרכי הארגון
אין צורך בהעסקת איש מחשוב
חסכון בעלוית ניהול ותחזוקה
התקנה ותחילת עבודה מהירה

שחזור מידע

באפשרותנו לשחזר גירסאות מגובות של קבצים שאבדו, נפגמו או נמחקו בטעות. השחזור מבוצע דרך מומחי הגיבוי, בנוסף טרהסייף מטפלת בהרבה מקרים של וירוס הכופר ומצילה מידע יקר ומאפשרת לעסק לחזור לשגרה במהרה.

תמיכה בגיבוי כל סוגי השרתים

בין אם זה השרת המשרדי או תחנת העבודה של הנהלת החשבונות, אנו בטרהסייף יודעים כיצד לגבות. אנו תומכים בגיבוי כל סוגי השרתים הנפוצים כולל שרתים וירטואליים מכל הסוגים. צור עימנו קשר ומומחי הגיבוי שלנו ימצאו לך את הפתרון הטוב ביותר.

מה אומרים עלינו ?

לעופר והצוות שלום! רציתי להגיד תודה גדולה על השרות, הזמינות והכי חשוב אכפתיות אישית… שאני מקבל מכם.
זה לא מובן מאליו שמטפלים בך ימים לילות וסופ”ש ועוד בחיוך!!!
יש הרבה ספקים בשוק… אבל כאלה שממש מרגישים אכפתיות אין הרבה.
אז שוב תודה על הכול!

אלון חיות, סמנכ”ל, One1Samba Source Title

רק אחרי שטרהסייף הצילה אותי בשחזור מוירוס הכופר. הבנתי איזה מזל היה לעשות את הגיבוי טרהסייף מנוהל. העסק שלי חזר לפעילות תוך שעות ספורות תודות לצוות הטכנאים.

ראובן קינן – Infodata

אז מה כבר עברנו ?

מעל 11

 

שנות פעילות

מעל 1000

 

שחזורי מידע בשנה

מעל 350 אלף

 

גיבויים בשנה

מעל 1000

 

לקוחות מרוצים